Haber

Özel Harekat yağmacıları Hatay’da yakalandı! Linç girişimi…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ne yağmacılara ne de bu acıyı siyasi talana dönüştürmek isteyenlere izin vermeyeceğiz” dedi.Anonsun ardından deprem bölgesinde düğmeye basıldı.

BİLGE YAKALANDI

Hatay’da yolu keserek yardım tırlarını kaçıran yağmacı grup, bölgeye giden Özel Harekat Polisleri tarafından gözaltına alındı.

Linç Girişimi

Deprem bölgesinde evleri yağmalayanlar veya sahipleri hayatını kaybedenler jandarma ve Özel Harekat ekipleri tarafından yakalandı. Vatandaşlar yağmacıları linç etmek istedi.

BAKIMDAKİ ÇALIŞANLARIN TELEFONLARI ÇALMAYA BAŞLADI

Hatay’da enkaz altında kalan canları kurtarmak için büyük çaba harcayan görevlilerin cep telefonlarını çalmaya çalışan 3 kişi jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Gaziantep Güzelyurt Mahallesi’nde meydana gelen depremden faydalanan hırsız KK, hırsızlık yaptı. Kabahatten yakalandı ve tutuklandı.

MSB: MEHMETÇİK DEVRİYEDE

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’taki sarsıntıların ardından Hatay’ın güvenliği için devriyenin aralıksız devam ettiği bildirildi.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Askerlerimiz, devletimizin ilgili kurumlarıyla koordineli olarak Hatay’ın güvenliği için devriye görevine devam ediyor. Birlikte güçlüyüz.”ifadesi kullanıldı.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: İZİN VERMEYECEĞİZ!

Yağmacılar hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ne yağmacılara ne de bu acıyı siyasi talana dönüştürmek isteyenlere izin vermeyeceğiz. Rabbim bir daha böyle ağır imtihanlar vermesin.” Açıkışında bulundu.

KAYNAK: HABER7

haber-borcka.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu