Yaşam

Emrah ve Ahmet San Cumhuriyetin 100. yılında buluştu

İşte röportajdan değerli notlar;

Emrah: Bugün Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutladığımız bu toplantı benim hayatımın en özel günüydü.”

Yoğun katılımın olduğu organizasyonda iki ünlü isim, Cumhuriyetin 100. yılında okuyucuları ve hayranlarıyla bir araya gelerek tüm soruları samimiyetle yanıtladı. “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bugün, bu buluşma hayatımdaki en özel gündü” diyen Emrah, Ahmet San’ın sanat kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu sözlerine ekledi.

Emrah: Her organizasyonda yapmamız gerekenler kitap halinde bize veriliyordu.

Yaptığımızın hiçbir mazereti yoktu, dolayısıyla Ahmet San’ın disiplinini her zaman normal buldum.

Ahmet San’ın disiplinli çalışma tarzına vurgu yapan Emrah, “Her organizasyonda yapılması gerekenler bize kitap halinde verildi.” Söz konusu. Ahmet San’ın detaylı ve titiz çalışmasının başarıyı getirdiğini belirten Emrah, “Yaptığımız işin hiçbir mazereti yoktu, bu yüzden Ahmet San’ın disiplinini her zaman normal karşıladım.” Söz konusu.

Emrah: “Gençtim ama hayallerim büyüktü.”

Genç bir sanatçı olarak büyük kariyer hedefleri ve büyük hayalleri olduğunu belirten Emrah, kendisini Ahmet San gibi bir profesyonelin ellerine bırakmanın bu hedeflerine ulaşmasında büyük katkı sağladığını belirterek, “Gençtim ama hayallerim büyüktü. ” Söz konusu.

Ahmet San: Emrah çok gençti ama bir kariyer hedefi vardı; Güleryüzlü, saygılıydı ve önerilerimi eksiksiz uyguladı.

Ahmet San: “Aynı zamanda Kenan Doğulu, Mustafa Sandal, Burak Kut Tarkan gibi yakın yaştaki genç yıldızlarla çalışmak için özel yöntemlerim vardı, dolayısıyla bu çalışmalar sorunsuz bir şekilde devam etti” dedi ve ekledi, ” Emrah çok gençti ama mesleki bir amacı vardı, her söylediğimi hemen anladı ve “Çok zekiydi, saygılıydı ve önerilerimi eksiksiz uyguladı.”

Emrah: “Dünya yıldızlarıyla çalışan bir menajerim vardı, rüya gibiydi. 1989’da çalışmaya başladık. Hala bir konuda takılıp kalırsam onu ​​arayıp danışırım.”

1989 yılında çocukluğunda dünya yıldızlarıyla çalışmış bir adamın menajeri olmanın kendisi için rüya gibi olduğunu söyleyen Emrah, “Eğer hala bir konuda takılıp kalırsam kendisini arayıp danışırım. “

Ahmet San: “Emrah bu konseri hak etmişti.”

Emrah’ın 1994 yılında İnönü Stadı’nda 50 bin kişiye hitap ettiği konseri anlatan Ahmet San, “Emrah, stadyum konseri verdiğim ilk ve tek Türk sanatçıdır. O bu konseri hak etti.”

Ahmet San Gençlerle Buluştu

“Gençlerle bir araya gelmek benim için çok heyecan verici.” diyen Ahmet San, Destek Yayınları’nın çıkardığı, adını bir ders kitabı benzetmesinden alan ve 50 yıllık meslek hayatındaki deneyimlerini içeren “Hiçbir Şey İmkansız Değildir” kitap söyleşileri için Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlerle buluşmak üzere yola çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu