Haber

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun’da oy kullandı

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde sandık başına Samsun’un İlkadım ilçesinde girdi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Muş, Liman İlçesindeki Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokuluna geldi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Muş, 1039 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Ardından okul bahçesinde gazetecilere açıklama yapan Muş, seçimlerin ülkeye hayırlı olmasını diledi. Muş, “Seçim süreci büyük bir olgunlukla geçti. Ufak tefek bazı olaylar dışında bu süreci Türkiye genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadan tamamladık. Bugün itibariyle oy verme süreci başladı.” söz konusu.

Seçime katılımın yüksek olduğuna işaret eden Muş, “Vatandaşlarımızın ilgisi çok olumlu. Bu Türkiye’nin demokratik olarak geldiği noktanın en önemli göstergesidir. İnşallah seçimlerden sonra da bu süreç aynı olgunlukla tamamlanır.” Türkiye’nin 2023-2028 dönemini kapsayacak yönetim, “Bu sandıklardan çıkacak, milli irade tecelli edecek. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu