Yaşam

Şeyma Subaşı, abonelerine özel fotoğraflarını ifşa eden Meriç Keskin’i engelledi

Şeyma Subaşı, dünya çapında birçok yıldız ve fenomenin “ücretli abonelik” karşılığında Instagram’da özel içerik paylaşma modasına Türkiye’den katılan ilk kişi oldu. Subaşı’nın özel hayatını takip etmenin aylık maliyeti 69 TL. Batın hesabından düğünüyle ilgili tüm detayları yayınlayan Subaşı, bekarlığa veda partisinden kareleri de paylaştı. Subaşı, kendisine abone olan fenomen Meriç Keskin’in partiden kareler paylaştığını görünce engelledi.

“BENİ ENGELLEYEN ŞEY, PARAMI GERİ VERİN”

Subaşı’nın kendisini engellediğini anlayan sosyal medya fenomeni, “Sanırım bir şey beni engellemiş. 69 TL’miz ne olacak? Vallahi gidip Acun’a soracağım. 69 liramı geri versin. Acun Ilıcalı’nın kapısını çalacağım. Ayıp ne yaptık biz size paramı istiyorum tüketici haklarına başvuracağım resmen bu dolandırıcılık değil nedir?” sitem etti. Meriç Keskin daha sonra Şeyma Subaşı’nın kitabını attığı anı paylaştı.

“ENGELLERİM, HAYATIMDAN ENGELLENMİŞ GİBİ”

Meriç Keskin’i herkese açık hesabından yasaklaması hakkında konuşan Şeyma Subaşı, “Kendini sevmek ve sevildiğini bilmek çok güzel bir şey. Hele değer verdiğin kişiler tarafından. Zaten özel hesabımda daha çok özel paylaşımlar yapıyorum. Siz siz olun” dedi. Takip edebiliyorum. Ben de engelliyorum. Hayatımdan engellediğim gibi” dedi.

Meriç Keskin

caglayancerithaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu