Yaşam

Sapanca’da ünlü çift kişilik ‘bungalov’ dolandırıcılığı

Yıldız Dave Atiksoykarısıyla Berk Oktay, Ramazan Bayramı Sapanca’da bungalov evlerde geçirmek istedi. Yarı fiyatına ödeyip Instagram’da gördükleri bir firmaya rezervasyon yaptırdılar. Dün sabah Sapanca’ya gittiklerinde dolandırıldıklarını anladılar. Sosyal medyada görüp beğendikleri Sapancalux Bungalov Evlerine. rezervasyon Yaptıran çift, konaklama bedelinin yarısı olan 6 bin TL’yi banka aracılığıyla gönderdi. Ancak konuma geldiklerinde dolandırıldıklarını anladılar. Atiksoy, “Bunlar bir dolandırıcı çetesiydi. Bayram günü kalktık ama öyle bir yer yok”dedi ve ekledi:

“O paradan çok daha fazlasını alacaksınız şerefsizler. Bizi dolandırmanın bedelini ödeyeceksiniz. Sizi asla bırakmayacağız. Aradık, ‘yanlış numara’ dediler, küstahtılar. Hem Berk’i de bloke ettiler. ve ben sosyal medyadan. İlk işimiz dava açmak olacak.”

Yıldız Davet Atiksoy, hata yapacağını ve davayı mahkemeye taşıyacağını belirtti. Oyuncu Yıldız Davet Atiksoy, 2 yıldır birlikte olduğu oyuncu Berk Oktay ile geçen yıl şubat ayında nişanlandı ve 10 Eylül’de dünyaevine girdi.

posof-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu