Teknoloji

PS Plus Essential Şubat 2024 Oyunları Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuruyla PS Plus Essential Şubat 2024 oyunları duyurdu. Peki önümüzdeki ay abonelere hangi oyunlar verilecek? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PlayStation Yeni Yıl Fırsatları Başladı


6 Şubat 2024Salı günü indirilmeye sunulacak. PS Plus Essential Şubat 2024 oyunlarıFOAMSTARS, Rollerdrome ve Steelrising olarak açıklandılar.

PS Plus Essential Şubat 2024 Oyun Ayrıntıları

  • KÖPÜK YILDIZLARI (PS5, PS4)
  • Rollerdrome (PS5, PS4)
  • Çelik Yükseliyor (PS5)

KÖPÜK YILDIZLARI (PS5, PS4)

Dörde dörde çevrimiçi parti oyununda bize tek bir hedef veriliyor; rakiplerimizi ortadan kaldırmak için arenayı mümkün olduğu kadar köpükle boğmak. Her karakterin bu amaca yönelik benzersiz silahları ve baskın stilleri olacak. Her biri sadece rakiplerimize zarar vermekle kalmayacak, aynı zamanda takım arkadaşlarımızı savunmaya da yardımcı olacak.

Rollerdrome (PS5, PS4)

Rollerdrome, heyecan verici dövüşü akıcı hareketlerle birleştiren ve benzersiz bir aksiyon deneyimi sunan, tek oyunculu bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunudur. Öldürmelerin sağlık kazandırdığı, hilelerin ve eziyet hareketlerinin cephane sağladığı bu adrenalin dolu aksiyon nişancı oyununda, sinematik ve anlık kararlar gerektiren çatışmalarda formumuzu göstererek kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz.

Çelik Yükseliyor (PS5)

1789 yılında Paris’te geçen oyunun hikayesine göre Fransız Devrimi Kral XVI. Louis ile başlamıştır. Louis’in mekanik ordusu tarafından bastırılır. Başlangıçta kraliçeyi savunmak için tasarlanan Aegis rolünü oynayacağız ve tarihin akışını değiştirmeye çalışacağız. Devrimin kaderi bizim elimizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu