Haber

Paco Alcacer’in Samsunspor’a transferi tamamlandı! Karısı şehri görmek bile istemiyor

Uzun süredir Paco Alcacer’in peşinde olan Samsunspor, transferde mutlu sona ulaşamadı. Karadeniz ekibinin başkanı Yüksel Yıldırım, Hedef Halk’a yaptığı açıklamada İspanyol golcünün transferinden vazgeçtiklerini belirtti.

“ARTIK VAZGEÇTİK”

Yüksel Yıldırım yaptığı açıklamada, “Önceki gece itibarıyla transfer olumsuz sonuçlandı. Kulüple anlaşma yaptık. Ama o başka kulüplere bakıyordu. Eşi Samsun’a gelmek istemedi. Ben de dedim ki; ‘Onu davet edelim, özel uçak gönderip eşiyle birlikte götüreceğim. Samsun’a gelsin.’ “Ben ‘Ziyaret etsin, sonra kararını versin’ dedim ama o bunu da kabul etmedi. O yüzden artık vazgeçtik.” ifadelerini kullandı.

“KİRALIK OYUNCU İSTEMİYORUM”

Umut Meraş ile ilgili Yüksel Yıldırım, “Umut Meraş’ın transferi ile ilgili olarak Beşiktaş Kulübü, ‘Oyuncuyu satmayı planlamıyoruz, kiralık vermek istiyoruz. Satın alma opsiyonlu olarak kiralayalım’ dedi. Biz de kiralık olarak oyuncu almak istemediğimizi, mümkünse almak istediğimizi söyledik, “İstemeseniz de vazgeçeriz dedik. Kiralık oyuncu istemiyorum. Oyuncuyu alacağız, cilalayacağız, sonra başka takıma gidecek.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu