Ekonomi

OneSpaWorld Royal Caribbean ile anlaşmasını uzattı

NASSAU – Kruvaziyer gemilerinde ve destinasyon tatil köylerinde sağlık ve zindelik hizmetlerinin lider sağlayıcısı OneSpaWorld Holdings Limited (NASDAQ: OSW), Royal Caribbean International ile uzun süredir devam eden ortaklığını 1 Ocak 2024’te başlayan yeni bir anlaşmaya girerek sağlamlaştırdı.

Bu işbirliği, OneSpaWorld’e Royal Caribbean’ın filosunda sağlıklı yaşam ve fitness hizmetleri sunma konusunda münhasır haklar tanıyarak şirketin kruvaziyer şirketiyle otuz yıllık ilişkisini genişletiyor.

Anlaşma, Royal Caribbean’ın gemilerinde wellness, güzellik, akupunktur, medi-spa ve fitness gibi bir dizi hizmetin sağlanmasını içeriyor. OneSpaWorld, mevcut tüm gemilerin yanı sıra sırasıyla Temmuz 2024 ve 2025 yazında denize açılması beklenen Icon of the Seas ve Utopia of the Seas gibi yeni gemilerde de bu hizmetlerden sorumlu olacak.

OneSpaWorld İcra Kurulu Başkanı, CEO’su ve Başkanı Leonard Fluxman, ortaklık süresi boyunca hizmete girecek yeni gemilere hizmet vermesine olanak tanıyarak şirketin büyüme potansiyelini artıracağına inandığı yeni çok yıllı anlaşmadan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Merkezi Nassau, Bahamalar’da bulunan OneSpaWorld, dünyanın en büyük sağlık ve wellness hizmetleri şirketlerinden biri olarak tanınıyor. Şu anda dünya çapında 193 yolcu gemisinde ve 51 destinasyon tesisinde faaliyet göstermekte ve çok çeşitli premium hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Şirket pazardaki konumunu olağanüstü hizmet standartları, küresel işe alım, kapsamlı eğitim ve lojistik platformlarının yanı sıra son 65 yıllık hizmet ve ürün inovasyonu geçmişine bağlıyor.

OneSpaWorld’ün basın bülteni, şirketin gelecekteki performansına ilişkin beklentilerini yansıtan ileriye dönük ifadeler içermektedir. Ancak, COVID-19 salgınının etkisi ve iş ortamındaki değişiklikler de dahil olmak üzere çeşitli riskler ve belirsizlikler nedeniyle gerçek sonuçlar farklılık gösterebilir. Şirket, sadece yayınlandıkları tarih itibariyle geçerli olan bu ileriye dönük beyanlara gereğinden fazla güvenilmemesini tavsiye etmektedir.

Bu haber OneSpaWorld Holdings Limited’in basın açıklamasına dayanılarak hazırlanmıştır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu