Haber

Manisa Avni Gemicioğlu Caddesi’nde altyapıya start

MANİSA (İGFA) – Manisa’nın Şehzadeler ilçe merkezindeki altyapı çalışmalarına yönelik projede birinci kazma vuruldu.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de takımlarla bir ortaya gelerek incelemede bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler ilçe merkezinde yer alan ve ulaşım açısından kıymetli bir pozisyonda olan Avni Gemicioğlu Caddesinde itibar cadde projesini hayata geçirecek.

Manisa Su ve Kanalizasyon Yönetimi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ise itibar cadde projesi öncesinde caddede 3 Milyon TL bedele sahip 1150 metre içme suyu ve 585 metre yağmur suyu çizgisi döşeme çalışması gerçekleştirecek. Projede birinci kazma vuruldu ve altyapı çalışmaları başladı. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de takımlarla bir ortaya gelerek incelemede bulundu.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, okulların da orta tatile girmesiyle projede birinci kazma vuruldu ve altyapı çalışmalarımıza süratli bir biçimde start verdiklerini kaydederek, “Sağlıklı altyapısı ile çağdaş görünümlü bir cadde olacak. Şehzadeler Belediyesi işbirliği ile ayrıyeten Alçıtepe ve Erler Caddesi, İbrahim Gökçen, Çarşı ve Atatürk Bulvarları, PTT ve Etrafında yapacağımız altyapı ve Büyükşehir Belediyemizin itibar cadde düzenlemeleri için de hazırlıklar sürüyor. Manisamıza iyi olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu