Yaşam

Francis Ford Coppola’nın ‘The Conversation’ı TV dizisi oluyor

“Baba” dizisi, “Bram Stoker’s Dracula” ve “Apocalypse Now” gibi yapımlara imza atan yönetmen Francis Ford Coppola’nın 1974 yapımı “The Conversation” filmi televizyon dizisi oluyor.

Indiewire’ın haberine göre dizide kadın başrol yer alacak. Dizinin yönetmenliğini JC Chandor’un üstleneceği iddia edildi.

Coppola’nın ilk iki “The Godfather” filminin ortasında çektiği “The Conversation”da Hackman ayrıca Harrison Ford, John Cazale, Phoebe Alexander, Frederic Forrest, Cindy Williams, Elizabeth MacRae, Allen Garfield, Teri Garr, Michael Higgins, Robert Shields ve Mark Wheeler gibi aktörler yer aldı.

Filmin konusu ise şu şekilde:

Yetenekli bir gözetleme uzmanı olan Harry’ye, gizemli ve güçlü bir patron tarafından genç bir çifti takip etme ve gözetleme görevi verilir. Konuşmaları kasete kaydeden Harry, çiftin bir cinayete kurban gideceğinden şüphelenmeye başlar. Bir yanda kendi karmaşık iç dünyası ve yalnız yaşamının hastalıklı yönleri; Bir yandan geçmişinde yaşadığı kötü deneyimler Harry’nin takıntılı bir şekilde bu işe bulaşmasına neden olur. Yaptığı işi sorgulamaya başlayınca paranoya onu ele geçirmeye başlar.

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu