Yaşam

DOLGUNLAŞTIRICI ETKİLİ 5 SERUM

Dolgunlaştırıcı serumlar, cildi nemlendirerek dolgun bir görünüme sahip olmasına ve cilt yüzeyindeki derin kırışıkların görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. İnce çizgilerin ve sistemsiz cilt dokusunun görünümünü güzelleştirerek; daha dolgun, genç ve canlı bir cilt görünümünü destekliyor.

Dolgun tesir veren bu hoşluk eserleri, daha sıkı bir cilt görünümüne, eşit bir cilt tonuna ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Cildin yüzeyine tesir ederek nemi tutuyor ve cilt dokusunu gözle görülür formda geliştirmek için nemlendirme sağlıyor.

Cilde dolgun görünüm veren serumlar, görünür kırışıklıkları, kaş ortası çizgilerini, kaz ayaklarını ve gülümseme çizgilerini hafifletmek için dolgunlaştırıyor. Derin söz çizgilerinde hacim kazandırıyor ve lifting görünüm sağlıyor.

Sizin seçtiğimiz güçlü ve tesirli 5 dolgunlaştırıcı tesirli serumu inceleyebilirsiniz.

1

KIEHL’S
Hydro-Plumping Serum Concentrate
1.200 TL
Cilde dolgun görünüm veren nem serumu, cildin yüzey katmanlarına nüfuz ederek ince çizgilerin görünümünü bariz biçimde azaltıyor. Epidermal Nemlendirme Dolgusu ve %15 Gliserin içeren ve Serum-to-Liquid TechnologyTM patentli formülü, cildi nemlendirip dolgun görünmesini sağlamaya çalışırken, cildin pürüzsüz ve esnek görünümünü arttırmaya yardımcı oluyor. Hem yüze hem de göz etrafına uygulanabiliyor.
kiehls.com.tr

2

ESTEE LAUDER
Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance Serum
4140 TL
Nadir bulunan Kara Elmas Trüf Mantarı Özü içeren bu serumla cildiniz, tüm kıymetli değişimleri gösteriyor; genç yapısı yenileniyor, dolgunlaşıyor, pürüzsüzleşiyor ve güçleniyor. Yüzeyi harikalaşıyor, ışıldıyor, güç doluyor hatta renk eşitsizliği ve lekeler gideriliyor.
esteelauder.com.tr

3

NEOSTRATA
Skin Active 3’lü Tesir Cilt Dolgunlaştırıcı Serum
1499 TL
Aminofil aminoasit türevi konsantresi ile elastikiyetini kaybetmiş cilt görünümünü dolgunlaştırıyor ve cilt nem matriksini gaye alarak daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor. Polihidroksi Asit ve antioksidan şelatörü olan Glukonolakton içeriği ile cildi nazikçe soyuyor ve daha eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı oluyor. Düşük molekül yüklü Hyalüronik Asit ile cildi pürüzsüzleştiriyor
neostrata.com.tr

4

LA ROCHE-POSAY
Hyalu B5 Kırışıklık Aksisi Ve Dolgunlaştırıcı Serum
701 TL
La Roche-Posay’ın dolgunlaştırıcı serumu, dolgun görünüm sağlıyor ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. İki çeşit saf hyalüronik asit ve vitamin B5 ile zenginleştirilmiş nemlendirici, dolgunlaştırıcı formül, cilt bariyerini onarmaya yardımcı oluyor.
flavus.com

5

YVES ROCHER
Kırışık Tersi, Dolgunlaştırıcı Ultra Konsantre Serum
489.99 TL
Kırışık zıddı, dolgunlaştırıcı ultra konsantre serum, cildi nemlendirerek dolgunlaşmasına ve cilt yüzeyindeki derin kırışıkların görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Tüm cilt tiplerine uygun formülü Hayat Bitkisi ve Bitkisel Hyalüronik Asit içeriyor.
yvesrocher.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu