Haber

Başkan Çakın, KKTC’nin gururu GÜNSEL B9’u test etti

Bir dizi program için KKTC’yi ziyaret eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Kıbrıs’ın yeri olan GÜNSEL B9 isimli otomobilinin direksiyonuna geçti.

Geçtiğimiz günlerde Uşak ve Uşak Halılarının tanıtımı için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) giden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, burada çeşitli ziyaretlerde bulunurken çeşitli programlar da düzenledi. Programlar kapsamında KKTC’nin gururu Cumhurbaşkanı Mehmet Çakın ve beraberindeki heyet; yerli ve milli otomobil GÜNSEL B9’u denedi. Direksiyona geçen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, test sürüşü yaparak aracın performansına ve konforuna dikkat çekti. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, gezintinin ardından GÜNSEL Yönetim Kurulu Üyesi Yalvaç Akgün’den aracın özellikleri ve devam eden seri üretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

GÜNSEL’i kısa sürede yollarda görmek istediklerini belirten Çakın, “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde böylesine başarılı bir aracın geliştirilmiş olması bizleri çok gururlandırıyor. GÜNSEL’in bu noktaya gelmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum. .” – USAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu