Haber

Antalya’da Neler Oluyor? Antalya’da Son 4 Günde 5 Ceset Bulundu

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Çenger ve Denizkent mahallelerinde kıyıda cinsiyeti belirlenemeyen iki ceset bulundu. Kentin Serik, Manavgat ve Alanya sahillerinde 73 kilometrelik alanda 4 günde 5 ceset bulundu.

Saat 13.00 sıralarında Çenger Mahallesi’nde sahilde yürüyen vatandaşlar cesedi görünce durumu jandarmaya bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine jandarma, sahil güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kimliği belirlenemeyen ve cinsiyeti belirlenemeyen ceset, incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Çenger İlçesi’ne yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki Denizkent İlçesi sahilinde saat 13.30 sıralarında bir ceset bulunduğu bildirildi.

Ekipler olay yerinde inceleme yaparak cinsiyeti belirlenemeyen ve kimliği belirlenemeyen cesedi Antalya Adli Tıp Kurumu’na götürdü.

Kentin Serik, Manavgat ve Alanya kıyılarında 73 kilometrelik alanda 4 günde 5 ceset bulundu.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Manavgat’ın Çenger İlçesi sahilinde kafası ve kolları olmayan, cinsiyeti belirlenemeyen bir ceset bulunmasının ardından, aynı gün Alanya’nın Konaklı kıyısında belden yukarısı olmayan bir çocuk cesedi bulundu.

Serik ilçesi Kadriye Mahallesi sahilinde bulunan kadın cesedinin, Antalya’da 12 gün önce kaybolan Merve Şevval Elmas’a (18) ait olma ihtimali üzerine bugün aileden DNA örneği alınacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu